Наука

Періодичні науково-практичні видання

Запорізький державний медико-фармацевтичний університет є видавцем одразу чотирьох наукових фахових журналів, які, навіть попри війну, не припинили виходу і забезпечують обмін актуальною інформацією про дослідження у галузі медичних та фармацевтичних наук. 
 
«Запорізький медичний журнал» та журнал «Патологія» індексуються провідною наукометричною базою Web of Sciense, належать до четвертого квартилю. Журнал «Сучасні медичні технології» у другій половині 2022 року включений до Scopus. Журнал «Актуальні питання фармацевтичної і медичної науки та практики» віднесений до категорії «Б» Переліку фахових видань України. 
 
Наукові журнали ЗДМФУ індексуються різноманітними профільними наукометричними базами, входять до сотень наукових бібліотек провідних університетів світу. 
 
Запрошуємо науковців до співпраці!
 
Подання статей через сайти журналів: 
«Запорізького медичного журналу»
«Патологія» 
«Актуальні питання фармацевтичної і медичної науки та практики»
«Сучасні медичні технології»
 

Журнали включені до міжнародних наукометричних та бібліографічних баз, репозитаріїв, електронних бібліотек США, Великобританії, Франції, Німеччини, Японії, Польщі, Індії, Марокко.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar