Наука

30 січня 2015 року о 10-00 у конференцзалі відбудеться засідання

 спеціалізованої вченої ради Д 17.600.03 при ЗДМУ 

 

Порядок денний

1. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук аспіранта кафедри біохімії та лабораторної діагностики Запорізького державного медичного університету Пахомової Ольги Олександрівни на тему «Синтез, фізико-хімічні та біологічні властивості похідних 8-бромо-7-β-гідроксіетилксантину» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних  наук, професор Романенко Микола Іванович, професор кафедри біохімії та лабораторної діагностики Запорізького державного медичного університету.

2. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук здобувача кафедри технології ліків Запорізького державного медичного університету Алмохамад Жумаа Абдуллах на тему «Розробка складу та технології м’яких лікарських засобів з каптоприлом для терапії артеріальної гіпертензії»  за спеціальністю 15.00.01 – технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних  наук, професор Гладишев Віталій Валентинович, завідувач кафедри технології ліків Запорізького державного медичного університету.

 

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar