Наука

27 лютого 2015 року о 10-00 у конференцзалі відбудеться засідання

спеціалізованої вченої ради Д 17.600.03 при ЗДМУ 

Порядок денний

1. Прийняття до попереднього розгляду дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора фармацевтичних наук доцента кафедри клінічної фармації, фармакотерапії та УЕФ ФПО Запорізького державного медичного університету Бушуєвої Інни Володимирівни на тему «Маркетингові, фармакоекономічні і технологічні аспекти створення та дослідження лікарських засобів для ветеринарної медицини» за спеціальністю 15.00.01 – технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація.

Науковий консультант роботи – Пономаренко Микола Семенович, доктор фармацевтичних наук, професор, завідувач кафедри організації і економіки фармації Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

2. Прийняття до попереднього розгляду дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук здобувача ДУ «Інститут фармакології та токсикології НАМН України» Семенченко Ольги Михайлівни на тему «Фармакогностичне дослідження трави шавлії кільчастої та шавлії відхиленої» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – Цуркан Олександр Олександрович, доктор фармацевтичних наук, професор, завідувач Державної лабораторії з контролю якості лікарських засобів ДУ «Інститут фармакології та токсикології НАМН України».

3. Прийняття до попереднього розгляду дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук аспіранта кафедри токсикологічної  і неорганічної хімії Запорізького державного медичного університету Бігдана Олексія Антоновича на тему «Синтез, фізико-хімчні та біологічні властивості похідних 1,2,4-тріазол-3-тіонів, які містять фторфенільні замісники» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – Панасенко Олександр Іванович, доктор фармацевтичних наук, професор, завідувач кафедри токсикологічної  і неорганічної хімії Запорізького державного медичного університету.

4. Прийняття до попереднього розгляду дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук здобувача кафедри технології ліків Запорізького державного медичного університету Мельникової Наталії Валентинівни на тему «Розробка складу, технології та дослідження м’яких лікарських засобів протимікотичної дії з олією чебрецю» за спеціальністю 15.00.01 – технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація.

Науковий керівник роботи – Гладишев Віталій Валентинович, доктор фармацевтичних наук, професор, завідувач кафедри технології ліків Запорізького державного медичного університету. 

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar