Міжнародна діяльність

Участь у проектах за програмою ЄС Темпус (2012 р.)

Участь у проектах за програмою ЄС Темпус (2012 р.)

Вітаємо усіх студентів і викладачів Запорізького державного медичного університету з перемогою в 5-му конкурсі проектів 2012 року за програмою ЄС Темпус! Ця освітня програма Європейського Союзу підтримує модернізацію системи вищою освіти та створює простір для співпраці в країнах-партнерах ЄС через університетські проекти. Вона спрямована на добровільне наближення систем вищої освіти в країнах-партнерах до здобутків розвитку вищої освіти в країнах ЄС.

Наш університет є учасником проекту «Створення міжрегіональної мережі національних центрів медичної освіти, головним напрямом діяльності яких є впровадження проблемно-орієнтованого навчання із застосуванням віртуальних пацієнтів».
Головним координатором проекту є Університет Святого Георга у Лондоні, наші партнери з проекту - Медичний інститут Сумського державного університету (Україна), Медичний університет «Астана» (Казахстан), Карагандинський державний медичний університет (Казахстан), Салонікський університет ім. Аристотеля (Греція), Університет Нікосії (Кіпр), Медичний університет ім. Давида Твілдіані (Грузія), Державний університет Акакія Церетелі (Грузія).

Проект фінансується Виконавчим агентством з освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA) Європейського Союзу і оцінюється у 1.151.093€.

Участь держав-партнерів проекту передбачає створення груп студентів, які будуть навчатися за програмою проблемно-орієнтованого навчання із застосуванням віртуальних пацієнтів, розробленою Університетом Святого Георга у Лондоні.

1

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar