Міжнародна діяльність

ЗДМУ взяв участь в організаційній нараді партнерів проекту ePBLNet (TEMPUS)

28-29 січня 2013 р. в м. Салоніки (Греція) на базі Університету Арістотеля співробітники ЗДМУ взяли участь у першій нараді представників університетів-партнерів в рамках реалізації міжнародного освітнього проекту № 530519-Tempus-1-2012-1-UK-TEMPUS-JPCR «Створення Міжрегіональної Мережі Національних Центрів Медичної освіти, головним напрямом яких є впровадження проблемно-орієнтованого навчання з використанням віртуальних пацієнтів».

Під час організаційної наради були обговорені основні принципи проблемно-орієнтованого навчання студентів медичних факультетів, висвітлені його інноваційність, позитивний досвід деяких університетів (університет Святого Георга м. Лондон, Великобританія, та університет м. Нікосія, Кіпр) у впровадженні даної технології навчання. Одним із важливих питань, що були розглянуті, є інформація про структуру навчального процесу за технологією проблемно-орієнтованого навчання, його відмінності від існуючої у більшості вищих медичних навчальних закладів колишнього СРСР структури, а саме  системно-орієнтований навчальний план, структура навчального тижня, що базується на вивченні певного випадку (кейсу), співвідношення між аудиторною та позааудиторною роботою студентів, лекційним навантаженням та здобуттям практичних навичок.

Під час наради співробітники ЗДМУ взяли участь у інтерактивній тренувальній сесії з трансформації традиційного навчального плану в проблемно-орієнтований. За результатами тренінгу були обговорені складнощі цього процесу та можливі шляхи їх вирішення.

За результатами наради були розподілені основні обов’язки між університетами-учасниками проекту, обрані університети-лідери за певними напрямками діяльності, розроблений план подальшої діяльності та комунікацій між освітянськими центрами. ЗДМУ, як одному з лідерів в розробці та впровадженні інноваційних освітніх технологій, були доручені планування та контроль за реалізацією в рамках проекту електронної онлайн бібліотеки.

Під час зустрічі налагоджені взаємозв’язки між Запорізьким державним медичним університетом та університетами-партнерами.

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar