Міжнародна діяльність

АМЕЕ (Прага, серпень 2013)

24-28 серпня відбулася робоча нарада учасників проекту 530519-TEMPUS-12012-1UK-TEMPUS-JPCR в рамках міжнародної конференції AMEE (Асоціації медичної освіти Європи). Конференція не обмежилась робочою нарадою учасників проекту, відбулася низка заходів:  виставка технологій медичної освіти, семінар, презентація Запорізького державного медичного університету та ін.

Під час робочої наради традиційно розглядалася реалізація всіх робочих пакетів (етапів) даного проекту. Однак, основна увага приділялась питанням адаптації навчальної робочої програми до особливостей організації навчального процесу із застосуванням технології проблемно-орієнтованого навчання (PBL), організації Медичного освітнього центру (МОЦ), а також придбанню комп'ютерного обладнання для PBL-класів та МОЦ. Професор А.А. Рижов у своїй доповіді зазначив, що співробітники університету провели значну роботу з адаптації навчального плану для студентів медичного факультету 2-го 3-го курсів.

Важливим етапом розгортання проекту є створення Медичного освітнього центру. Адміністративна група проекту за активної підтримки ректора університету, проф. Колесника Ю.М., розробила положення про МОЦ. Виділені і обладнані аудиторії для центру і PBL-класів.

У другій половині наради були намічені плани подальшої роботи з проекту. Виділені основні завдання: організація заходів щодо проведення PBL-тренінгів для тьюторів у всіх університетах-партнерах до кінця 2013 р., а також завершення робіт з придбання обладнання.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar