Міжнародна діяльність

У Грузії співробітники ЗДМУ взяли участь в плановій зустрічі представників університетів-партнерів в рамках проекту ePBLNet (TEMPUS)

 
Делегація ЗДМУ у складі доцента кафедри внутрішніх хвороб №3, директора медичного освітнього центру, к.мед.н. Сичова Р.А. та асистента кафедри факультетської хірургії, заступника директора медичного освітнього центру, к.мед.н. Черковскої О.С. взяла участь у плановій нараді в рамках реалізації грантового освітнього проекту № 530519-Tempus-1-2012-1-UK-TEMPUS-JPCR «Створення міжрегіональної мережі національних центрів медичної освіти, головним напрямом діяльності яких є впровадження проблемно-орієнтованого навчання з використанням віртуальних пацієнтів». Нараду було проведено 5-6 травня 2014 в Тбілісі (Грузія) на базі медичного університету ім. Давида Твілдіані.
 
Присутні обговорили проміжні результати реалізації проекту в країнах-учасницях (в Україні, Грузії, Казахстані), питання оснащення обладнанням та функціонування медичних освітніх центрів, адаптації навчальних матеріалів для проблемно-орієнтованого навчання, реалізації навчального процесу з використанням технології "віртуальний пацієнт".
 
В рамках зустрічі було проведено семінар за результатами проведених тренінгів тьюторів в країнах-учасницях. Результати тренінгів, проведених на базі ЗДМУ, і отриманий при цьому практичний досвід були високо оцінені експертами з Університету Св. Георга (м. Лондон), координатором проекту з Університету Арістотеля (Салоніки, Греція), а також колегами з країн-учасниць.
 
Співробітники ЗДМУ представили проект онлайн-бібліотеки для розміщення навчальних матеріалів в рамках реалізації проекту, який отримав схвальну оцінку учасників наради.
 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar