Університет сьогодні

Університетське містечко, дозвілля, спорт

Університетське містечко розташоване на мальовничому березі Дніпра в парковій зоні. Тут розмістилися 5 навчальних корпусів, 5 гуртожитків, спортивний комплекс, наукова і художня бібліотеки, студія краси, клуб художньої самодіяльності, студентський профілакторій, кілька їдалень і кафе, інтернет-кафе.

Поряд з навчальними корпусами і студентськими гуртожитками знаходиться стадіон із секторами легкої атлетики, футбольним полем, спортивними майданчиками для гандболу, міні-футболу, волейболу, баскетболу, спортивні зали, плавальний басейн, тенісні корти, тир для занять спортивною стріляниною, шашково-шаховий клуб, фітнес-клуб.

Для тих, хто любить грати на музичних інструментах, співати і танцювати в університеті працює клуб художньої самодіяльності. Популярні серед студентів і викладачів українські культурно-історичні вечори, фестивалі інтернаціональної дружби, конкурсні вечори («Таланти, на сцену!», «Міс ЗДМФУ», «День першокурсника»), театралізовані вистави та бали танцювальної аеробіки, виставки студентської творчості («Ритми осені», «Моє захоплення»), конкурси команд КВК та звітні концерти художньої самодіяльності студентів ЗДМФУ.

1
2
3

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar