Наука

28 травня 2015 року о 10-00 у конференцзалі відбудеться засідання

спеціалізованої вченої ради Д 17.600.03 при ЗДМУ 

Порядок денний

1. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук здобувача ДУ «Інститут фармакології та токсикології НАМН України» Семенченко Ольги Михайлівни на тему «Фармакогностичне дослідження трави шавлії кільчастої та шавлії відхиленої» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – Цуркан Олександр Олександрович, доктор фармацевтичних наук, професор, завідувач Державної лабораторії з контролю якості лікарських засобів ДУ «Інститут фармакології та токсикології НАМН України».

2. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук аспіранта кафедри токсикологічної  і неорганічної хімії Запорізького державного медичного університету Бігдана Олексія Антоновича на тему «Синтез, фізико-хімічні та біологічні властивості похідних 1,2,4-тріазол-3-тіонів, які містять фторфенільні замісники» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – Панасенко Олександр Іванович, доктор фармацевтичних наук, професор, завідувач кафедри токсикологічної  і неорганічної хімії Запорізького державного медичного університету.

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar