Erasmus+

 

Програма Erasmus+ націлена на покращення навичок та праце спроможності, а також модернізацію освіти, виховання молоді. Програма розрахована на сім років з бюджетом 14.7 мільйонів євро, що на 40% більше, ніж теперішній рівень витрат. Освіта, професійна підготовка, молодь і спорт можуть зробити вагомий внесок в соціально-економічний розвиток, вирішення нагальних проблем, з якими Європа буде стикатися до кінця цього десятиліття, і у підтримку реалізації стратегії «Європа 2020», направленої на розвиток, соціальну справедливість,підвищення зайнятості та рівня інтеграції.

Програма Erasmus+ призначена для підтримки зусиль країн-учасниць програми ефективно використовувати потенціал талановитих людей Європи і  соціальний капітал, підтверджуючи принцип безперервного навчання шляхом поєднання підтримки та формального, неформального і неофіційного навчання в системі освіти, навчання та молодіжних сферах. Програма також підвищує можливості для мобільності та співпраці з країнами-партнерами, зокрема, в сферах вищої освіти та молоді.

Ключові напрями:

Мобільність студентів у вищій освіті

Цілі:

Надати більше кращих можливостей для розвитку  навичок і компетентностей у студентів, залучити найкращі таланти з усього світу

Основні види діяльності за напрямом:

·        Кредитна мобільність, включаючи стажування за кордоном: мобільність для студентів відкрита для країн-партнерів в обох напрямах (НОВЕ).

·        Ступенева мобільність: зразкові спільні магістерські програми, пропоновані університетами країн-членів програми та, в деяких випадках, країн-партнерів програми, що приваблюють найкращих студентів з усього світу.

Мобільність працівників у вищій освіті

Цілі:

Надати більше кращих можливостей для підвищення якості викладання та навчання.

Основні види діяльності за напрямом:

·        Викладання (викладацьке відрядження): розроблення інноваційних методів викладання, мобільність відкрита для країн-партнерів в обох напрямах (НОВЕ).

·        Професійний розвиток: удосконалення навичок і компетентностей у викладацького складу та адміністративного персоналу, відкритий для країн-партнерів в обох напрямах (НОВЕ).

·        Запрошення працівників підприємств: з метою підвищення актуальності навчальних програм.

Докладніше ви можете дізнатися тут:

http://www.erasmusplus.org.ua/

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar