Наука

Засідання від 29 вересня 2015 р. 

29 вересня 2015 року о 10-00 у конференцзалі відбудеться засідання

спеціалізованої вченої ради Д 17.600.03 при ЗДМУ 

Порядок денний

1. Прийняття до попереднього розгляду дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук асистента кафедри фізколоїдної хімії Запорізького державного медичного університету  Щербак Марини Олексіївни за темою «Дослідження синтетичних, фізико-хімічних і біологічних властивостей 4-аміно-5-(2-, 3-, 4-нітрофеніл)-1,2,4-тріазол-3-тіонів та їх N- і S-заміщених» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, доцент Каплаушенко Андрій Григорович, завідувач кафедри фізколоїдної хімії Запорізького державного медичного університету.

2. Прийняття до попереднього розгляду дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук аспіранта кафедри аналітичної хімії Запорізького державного медичного університету  Мєдвєдєвої Катерини Павлівни за темою «Розробка спектрофотометричних методик кількісного визначення лікарських речовин, що містять первинну аліфатичну аміногрупу» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Васюк Світлана Олександрівна, завідувач кафедри аналітичної хімії Запорізького державного медичного університету.

3. Прийняття до попереднього розгляду дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук асистента кафедри аналітичної хімії Запорізького державного медичного університету  Загороднього Святослава Леонідовича за темою «Застосування хроматографічних та спектральних методів для аналізу психотропних речовин» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Васюк Світлана Олександрівна, завідувач кафедри аналітичної хімії Запорізького державного медичного університету.

4. Прийняття до попереднього розгляду дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук асистента кафедри фармацевтичної хімії Запорізького державного медичного університету  Скорини Дмитра Юрійовича за темою «Синтез, фізико-хімічні та біологічні властивості (3-R-2-оксо-2Н-[1,2,4]триазино[2,3-с]хіназолін-6-іл)карбонових кислот та їх похідних» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Коваленко Сергій Іванович, завідувач кафедри органічної і біоорганічної хімії Запорізького державного медичного університету.

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar