Університет сьогодні

Відділ з питань медичної та фармацевтичної освіти

Керівник – ОДИНЦОВА Віра Миколаївна, доктор фармацевтичних наук, професор кафедри фармакогнозії, фармакології та ботаніки ЗДМФУ, відповідальний секретар приймальної комісії.

Для оптимізації процесів ліцензування і акредитації, координації роботи факультетів і кафедр, підрозділів університету, своєчасне реагування на зміни у законодавчій базі, участь у заходах, які проводяться центральним органом виконавчої влади з питань ліцензування та акредитації, наказом ректора від 29 грудня 2018 року № 537 створений відділ з питань медичної і фармацевтичної освіти, до складу якого входить два центри: центр довузівської підготовки та центр ліцензування і акредитації.

Положення про відділ з питань медичної та фармацевтичної освіти

Центр довузівської підготовки

Основна функція – підготовка вітчизняних випускників середніх шкіл, гімназій, ліцеїв, та медичних коледжів для вступу до ЗДМФУ і адаптація до навчання у нашому університеті.

Для абітурієнтів на контрактній основі працюють 8-ми і 3-х місячні підготовчі курси з біології, хімії, математики, української мови.

Заняття на 8-місячних підготовчих курсах проводяться з жовтня по травень, 3 рази на тиждень: з 16-00 до 20-00.

Заняття на 3-місячних підготовчих курсах проводяться з лютого по квітень, 1 раз на тиждень – щосуботи: з 10-00 до 15-00.

Цикл занять на підготовчих курсах включає в себе не лише посилене вивчення профільних дисциплін, необхідних для вступу до університету, але й екскурсії до музею, кафедрами університету, знайомство з його структурою, внутрішнім розпорядком, формою проведення занять та системою оцінювання знань у вищій школі, що дозволить майбутнім вступникам адаптуватися до навчання у закладах вищої освіти та визначитися з обранням майбутнього фаху.

Завданнями центру ліцензування і акредитації є:

 

Прийом відвідувачів і вступників: щодня, з 9-00 до 16-00 (окрім суботи та неділі).

69035, м.Запоріжжя, пр. Маяковського 26,

2-й навчальний корпус, 1-й поверх, кімната №10 – центр довузівської підготовки, Тел.: (061) 233-65-55; кімната №9 – центр  ліцензування і акредитації, тел. (061) 233-01-49

Ліцензування освітньої діяльності  

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar