Наука

Засідання від 6 листопада 2015 р.

6 листопада 2015 року о 10-00

у конференцзалі відбудеться засідання

Спеціалізованої вченої ради Д 17.600.03 при ЗДМУ

 

Порядок денний

 

1. Інформація про попередній розгляд комісією спеціалізованої ради дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук аспіранта кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету Комарицького Ігоря Леонідовича за темою «Розробка та верифікація методик контролю якості  таблеток верапамілу, амлодипіну та ніфедипину для монографій ДФУ» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи –доктор фармацевтичних наук, професор Георгіянц Вікторія Акопівна, завідувач кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету.

2. Прийняття до попереднього розгляду дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук аспіранта кафедри контролю якості і стандартизації лікарських засобів Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика Римара Максима Вікторовича за темою «Комплексоутворення німесуліду, мелоксикаму, ібупрофену з високомолекулярними сполуками та модифікація розчинності субстанцій» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи –доктор фармацевтичних наук, професор Ветютнева Наталія Олександрівна,завідувач кафедри контролю якості і стандартизації лікарських засобів Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

 

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar