Наука

Засідання від 4 лютого 2016 р.

4 лютого 2016 року о 10-00 у конференцзалі відбудеться засідання спеціалізованої вченої ради Д 17.600.03 при ЗДМУ
 
Порядок денний
 
1. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук аспіранта кафедри контролю якості і стандартизації лікарських засобів Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика Римара Максима Вікторовича за темою «Комплексоутворення німесуліду, мелоксикаму, ібупрофену з високомолекулярними сполуками та модифікація розчинності субстанцій» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.
 
Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Ветютнева Наталія Олександрівна,завідувач кафедри контролю якості і стандартизації лікарських засобів Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.
 
2. Захист дисертаційної роботи  на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук аспіранта кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету Комарицького Ігоря Леонідовича за темою «Розробка та верифікація методик контролю якості  таблеток верапамілу, амлодипіну та ніфедипину для монографій ДФУ» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.
 
Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Георгіянц Вікторія Акопівна, завідувачкафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету.
 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar