Абітурієнту

При отриманні рекомендації до зарахування, вступники 2023 року надають до приймальної комісії наступні документи:

 

 1. Заяву на ім’я ректора за єдиною формою.
 2. Оригінал (пред'явити) + копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ і оригінал + копію додатка до нього.
 3. Оригінал (пред'явити) + копію довідки про реєстрацію місця проживання особи
 4. Ориґінал(и) (пред'явити) сертифікату(ів) відповідного рівня ЗНО 2020, 2021 років, результати національного мультипредметного тесту 2022, 2023 року (для вступників на основі повної загальної середньої освіти)
 5. Оригінал (пред'явити) + копію документа, що посвідчує особу.
 6. Оригінал (пред'явити) + копію ідентифікаційного коду.
 7. Оригінал (пред'явити) + 2 копії військово-облікового документа (у військовозобов’язаних – військового квитка або тимчасового посвідчення, а у призовників – посвідчення про приписку до призовних дільниць).
 8. Оригінал (пред'явити) + копії документів, що засвідчують спеціальні умови особи на участь у конкурсному відборі: право вступника на участь у конкурсі за результатами вступних випробувань, зарахування за співбесідою, за квотами тощо.
 9. Чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.
 10. Швидкозшивач картонний і 2 конверти з марками по Україні.
 11. Всі категорії вступників подають мотиваційний лист (зразок)

Подання оригіналів необхідних документів для зарахування може здійснюватися крім особистого подання шляхом: надсилання їх сканованих копій, з накладанням на відповідні файли кваліфікованого електронного підпису вступника, на електронну адресу Приймальної комісії ЗДМУ –  pk@mphu.edu.ua, у зазначені терміни. Якщо впродовж двадцяти календарних днів після початку навчання від вступника не будуть отримані оригінали документів , то наказ про зарахування скасовується в частині зарахування такої особи.

 

Усі копії документів засвідчуються за ориґіналами приймальною комісією ЗДМФУ.

 

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar