Моніторинговий візит у ЗДМУ в рамках проекту ТАМЕ

Моніторинговий візит у ЗДМУ в рамках проекту ТАМЕ

20 травня 2016 року Запорізький державний медичний університет з моніторинговим візитом відвідали представники Національного Еразмус+ офісу в Україні Олена Оржель та Іванна Атаманчук.

НЕО в Україні – це контактний центр між учасниками у міжнародних програмах EACEA та Європейською Комісією у сфері вищої освіти. Він спрямовує свою діяльність на підтримку, моніторинг та поширення інформації стосовно діючих проектів.

Зустріч розпочалася з привітання представників НЕО адміністрацією ЗДМУ. Під час заходу координатори проекту ТАМЕ в  ЗДМУ та Буковинському державному медичному університеті представили інформацію щодо набору та зарахування абітурієнтів на навчання, специфіки навчання у  вузах, стратегії міжнародного розвитку, успіхів та результатів, яких досягнуто за перше півріччя роботи у проекті.

У другій частині програми розглядалися питання щодо імплементації та розвитку проекту, фінансового менеджменту та дисемінації проекту.

Моніторингова комісія мала змогу ближче познайомитися з робочими командами в рамках проекту, поспілкувалися зі студентами на тему академічної мобільності та розвитку потенціалу у вищій освіті. 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar