Конференція з проблем лікування суглобів

Конференція з проблем лікування суглобів

Друга науково – практична конференція на тему – «Актуальні питання лікування патології суглобів та ендопротезування» відбулася днями у місті Приморську. Її організаторами виступили – Запорізький державний медичний університет та АТ «Мотор Січ» за участі ДУ «Інститут патології хребта і суглобів імені професора М.І.Ситенка АМН України», ДУ «Інститут травматології і ортопедії НАМН України».
У заході взяли участь близько 260 ортопедів – травматологів майже з усіх регіонів України.

Конференцію відкрили – ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник, директор зі зв’язків з громадськістю АТ «Мотор Січ» Анатолій Малиш, директор ДУ «Інститут патології хребта і суглобів імені професора М.І.Ситенка АМН України» професор Микола Корж, директор ДУ «Інститут травматології і ортопедії НАМН України», академік НАМН України професор Георгій Гейко.

Ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник підкреслив, що проведення такого рівня конференцій істотно поліпшують рівень надання медичної допомоги пацієнтам не лише нашого регіону, а й усієї України.

До програми заходу було включено чотири лекції й 57 доповідей, розподілених по двох секціях. У рамках конференції її учасники заслухали доповіді з діагностики і лікування травм та захворювань опорно-рухового апарату. Обговорювалися сучасні аспекти ендопротезування великих суглобів (С.І.Герасименко, О.Є.Вирва, В.А.Філіпенко, В.О.Танькут, В.Н.Чорний, М.В.Полулях, М.І.Березка та інші). Цікаві теми були представлені з актуальних питань спортивної травматології й артроскопії( М.Л.Головаха, О.Н.Міленін, Р.А.Сергієнко, А.А.Коструб, І.В.Рой, С.Н.Красноперов), а також щодо сучасних тенденцій і проблем остеосинтезу кісток та напрямків їх вирішення.

Учасники зібрання з інтересом вислухали змістовні лекції та доповіді, де порушуються практичні і наукові проблем сучасної ортопедії і травматології, брали участь у дискусіях.В резолюції конференції зазначено, що існуючі методи діагностики та лікування потребують постійного удосконалення.

На гостинній базі АТ «Мотор Січ» «Прибой» учасники заходу змістовно спілкувалися, насолодилися осіннім Азовом.

 

 

15.09.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar