Актуальні проблеми лікування суглобів та ендопротезування

Актуальні проблеми лікування суглобів та ендопротезування

У Приморську відбулася III Всеукраїнська науково – практична конференція «Актуальні питання лікування патології суглобів та ендопротезування». Організаторами заходу виступили: Запорізький державний медичний університет, АТ «Мотор Січ», ДУ «Інститут патології хребта і суглобів ім. професора М.І. Ситенка НАМН України», ВГО «Українська асоціація ортопедів-травматологів» та ВГО «Запорізька асоціація ортопедів – травматологів».

Учасниками конференції стали 326 ортопедів-травматологів, які представили майже всі регіони України. Спеціальними гостями були професор Веніамін Орлянський, Міхаель Ніколакіс з Австрії,  Олександр Челноков з Ізраїлю.
Директор Інституту травматології і ортопедії НАМН України, академік НАМН України, професор Георгій Гайко високо оцінив актуальність проведення  такої конференції, зазначивши, що останнім часом у світовій практиці все ширше використовуються мінімально інвазивні методи лікування для лікування патології суглобів. Нині вітчизняне ендопротезування є соціально значущим явищем, оскільки потреба у такого виду операціях дедалі зростає.

Директор Інституту патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка АМН України, професор Микола Корж відзначив високу якість і доступність ендопротезів «Мотор-Січ» - кульшового та колінного суглобів.
Програма конференції включала 5 лекцій і 64 доповіді, що стосуються різних практичних і наукових проблем сучасної ортопедії та травматології, дискусії, обмін досвідом.

 

14.09.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar