Вчена рада Запорізького державного медичного університету

Вчена рада Запорізького державного медичного університету

Сьогодні відбулося розширене засідання Вченої ради Запорізького державного медичного університету.

На початку засідання почесні відзнаки місцевої влади з нагоди професійного свята – дня фармацевтичного працівника, - отримали ряд співробітників ЗДМУ. Орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» - доцент О.А. Кремзер, почесні грамоти обласної ради - професор Є.Г. Книш та к.фарм.н. А.К. Білий, почесні грамоти міської ради – доцент І.О. Пухальська та к.фарм.н. С.В. Холодняк.

Основним питанням, винесеним на розгляд Вченої ради, було питання успішності. Декани І та ІІ медичних факультетів доцент В.М. Компанієць і доцент Ю.Ф. Полковніков, заступник декана ІІІ медичного доцент Ю.О. Бурега, декан І фармацевтичного доцент О.А. Кремзер, проаналізували успішність студентів за підсумками 2017-2018 навчального року.

Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи доцент С.А. Моргунцова доповіла зібранню про особливості організації навчального процесу у 2018-2019 навчальному році, а також ознайомила з результатами перевірки кафедр. 

Одним з важливих питань, розглянутих Вченою радою, було питання боротьби з корупцією. Членам Вченої ради, завідувачам кафедр, професорсько-викладацькому складу та представникам трудового колективу вкотре нагадали про дисциплінарну, адміністративну, кримінально-правову та цивільну відповідальність за корупційні та пов'язані з корупцією правопорушення. Уповноважена особа з питань запобігання корупції к.юр.н. М.А. Аніщенко запропонував завідувачам кафедр провести позачергові засідання, на яких поінформувати науково-педагогічних працівників про юридичну відповідальність за корупційні правопорушення та необхідність дотримання норм антикорупційного законодавства. Заплановано також найближчим часом провести зустрічі зі студентами заочної форми навчання, на яких декан ІІ фармацевтичного факультету та уповноважена особа з питань запобігання корупції роз'яснять систему запобігання корупції в ЗДМУ та питання юридичної відповідальності за корупційні діяння. Рекомендовано представникам студентського самоврядування також провести роз'яснювальну роботу щодо запобігання та протидії корупції серед студентів.

Вчена рада заслухала інформацію про результати атестації аспірантів, докторантів та здобувачів, з якою ознайомила професор О.М. Разнатовська, проголосувала за присвоєння вчених звань, розглянула інші питання.

 

 

25.09.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar