Канада-Україна: співпраця поглиблюється

Канада-Україна: співпраця поглиблюється

     Посольство Канади в Україні організувало 8 квітня семінар-зустріч представників навчальних закладів Канади та українських ЗВО онлайн на платформі PINE. В рамках  Canada-Ukraine Online Education Workshop сторони обговорили можливі напрямки співробітництва. 
     Співробітники відділу міжнародних зав’язків ЗДМУ скористалися унікальною можливістю і поспілкувалися з  представниками Посольства Канади в Україні, Англійської школи Канади (English School of Canada), Університету Торонто та Університету Трент.
     Радник з питань бізнесу Посольства Канади в Україні Лілана Жиліна розповіла про  потенційні шляхи співпраці із канадською стороною, грантову підтримку посольств та приватних організацій, досвід українських партнерів.
У бесіді з представницею канадської мовної школи Катериною Гнатковою йшлося про  можливість проходження українськими студентами курсів професійної медичної 
     Із Директором програми англійської мови та міжнародних ініціатив Університету Торонто Лісою Морган та заступником директора міжнародної програми Університету Трент Кет Даміко обговорили можливості впровадження модулів вивчення англійської мови за професійним спрямуванням в освітню програму здобувачів вищої медичної освіти, та співпрацю із медичними факультетами цих університетів.
     Хоч зустрічі мали обмежені часові рамки, – кожна по 30 хвилин, проте, і за такий короткий час вдалося погодити наступні кроки для плідної співпраці.  
 
12.04.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar