Наука

Засідання від 1 березня  2013 р.

Порядок денний:

1. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора фармацевтичних наук доцента кафедри технології ліків Національного фармацевтичного університету Левачкової Юлії Валентинівни на тему «Теоретичне обґрунтування та розробка технології комбінованих вагінальних супозиторіїв для лікування інфекційно-запальних гінекологічних захворювань» (15.00.01 – технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація).

Науковий консультант роботи – Ярних Т. Г., доктор фармацевтичних наук, професор, завідувач кафедри технології ліків Національного фармацевтичного університету.

2. Прийняття до попереднього розгляду дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук заочного аспіранта кафедри фармакогнозії та ботаніки Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця Маційчук Олександри Петрівни на тему «Порівняльне фармакогностичне дослідження подорожника великого та подорожника ланцетолистого» (15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія).

Науковий керівник роботи – Максютіна Н. П., доктор хімічних наук, професор, професор кафедри фармакогнозії та ботаніки Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця.  

3. Прийняття до попереднього розгляду дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук асистента кафедри клінічної фармації, фармакотерапії та УЕФ ФПО Запорізького державного медичного університету Яковлевої Ольги Станіславівни на тему «ФАРМАКОЕКОНОМІЧНІ ПІДХОДИ ДО ЛІКАРСЬКОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ХВОРИХ НА НАРКОЗАЛЕЖНІСТЬ В УМОВАХ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ» (15.00.01 – технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація).

Науковий керівник роботи – Немченко Алла Семенівна, доктор фармацевтичних наук, професор, завідувач кафедри організації та економіки фармації Національного фармацевтичного університету.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar