Наука

Засідання від 11 березня 2013 р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1.  Інформація про попередній розгляд комісією спеціалізованої ради дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук здобувача кафедри біохімії та лабораторної діагностики ЗДМУ Прийменка Артема Олеговича на тему «Синтез, перетворення, фізико-хімічні та біологічні властивості похідних 3,7-дигідро-1Н-пурин-2,6-діону» (15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія).

Науковий керівник роботи – Александрова Катерина В’ячеславівна, доктор хімічних наук, професор, завідувач кафедри біохімії та лабораторної діагностики ЗДМУ.

2. Інформація про попередній розгляд комісією спеціалізованої ради дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук заочного аспіранта кафедри фармакогнозії та ботаніки Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця Маційчук Олександри Петрівни на тему «Порівняльне фармакогностичне дослідження подорожника великого та подорожника ланцетолистого» (15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія).

Науковий керівник роботи – Максютіна Ніна Павлівна, доктор хімічних наук, професор, професор кафедри фармакогнозії та ботаніки Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця.  

3. Інформація про попередній розгляд комісією спеціалізованої ради дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук асистента кафедри клінічної фармації, фармакотерапії та УЕФ ФПО Запорізького державного медичного університету Яковлевої Ольги Станіславівни на тему «ФАРМАКОЕКОНОМІЧНІ ПІДХОДИ ДО ЛІКАРСЬКОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ХВОРИХ НА НАРКОЗАЛЕЖНІСТЬ В УМОВАХ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ» (15.00.01 – технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація).

Науковий керівник роботи – Немченко Алла Семенівна, доктор фармацевтичних наук, професор, завідувач кафедри організації та економіки фармації Національного фармацевтичного університету.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar