Наука

Засідання від 29 листопада 2013 р. 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

1. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук асистента кафедри якості, стандартизації та сертифікації ліків Національного фармацевтичного університету Міщенка Володимира Анатолійовича на тему «Цілеспрямований пошук протисудомних субстанцій з рослин родини Solanaceae» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – Гарна Світлана Василівна, доктор фармацевтичних наук, доцент, завідувач кафедри якості, стандартизації та сертифікації ліків Національного фармацевтичного університету.

2.  Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук аспіранта кафедри біохімії та лабораторної діагностики Запорізького державного медичного університету Юрченко Дар’ї Миколаївни на тему «Пошук сполук нейропротективної дії серед похідних ксантиніл-7-ацетаних та ксантиніл-8-тіоацетатних кислот» за спеціальністю  15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – Александрова Катерина Вячеславівна, доктор хімічних наук, професор, завідувач кафедри біохімії та лабораторної діагностики ЗДМУ.

3. Інформація про додатковий розгляд (колективне рецензування) комісією спеціалізованої ради дисертації здобувача наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук Пересипкіна Олександра Васильовича на тему «Судово-фармацевтичне обгрунтування обігу лікарських засобі із психоактивними властивостями різних номенклатурно-правових груп» (15.00.01 – технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація).

4. Інформація про попередній розгляд комісією спеціалізованої ради дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора фармацевтичних наук доцента кафедри організації і економіки фармації Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика Загорія Гліба Володимировича на тему «Методологічне обґрунтування стратегії і тактики системних заходів щодо оптимізації й ефективного розвитку вітчизняного виробництва лікарських засобів» за спеціальністю 15.00.01 – технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація

Науковий консультант роботи – Пономаренко Микола Семенович, доктор фармацевтичних наук, професор, завідувач кафедри організації і економіки фармації Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

5. Прийняття до попереднього розгляду дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук асистента кафедри токсикологічної та неорганічної хімії ЗДМУ Щербини Романа Олександровича на тему «Синтез, перетворення, фізико-хімічні та біологічні властивості похідних 2-(4Н-1,2,4-тріазол-3-ілтіо)ацетальдегіду» за спеціальністю 1515.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Панасенко Олександр Іванович, завідувач кафедри токсикологічної та неорганічної хімії ЗДМУ.

6. Прийняття до попереднього розгляду дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук аспіранта кафедри органічної і біоорганічної хімії ЗДМУ Васильєва Дениса Андрійовича на тему «Синтез, фізико-хімічні та біологічні властивості 7,8-дизаміщених 3-метил-1Н-пурин-2,6(3Н,7Н)-діону» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Прийменко Борис Олександрович, професор кафедри органічної і біоорганічної хімії ЗДМУ.

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar