Наука

Засідання від 25 грудня 2013 р.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук асистента кафедри фармацевтичної технології і біофармації Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика Оліфірової Тетяни Федорівни на тему «Розробка складу, технології та біофармацевтичні дослідження м’яких лікарських засобів з еритроміцином, стрептоцидом та метилурацилом» за спеціальністю 15.00.01 – технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Давтян Лена Левонівна, завідувач кафедри фармацевтичної технології і біофармації Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

2.  Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук асистента кафедри фармацевтичної технології і біофармації Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика Поліщук Юлії Петрівни на тему «Фармацевтична розробка вагінальних лікарських засобів з метронідазолом і хінозолом» за спеціальністю 15.00.01 – технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Давтян Лена Левонівна, завідувач кафедри фармацевтичної технології і біофармації Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

3. Інформація про попередній розгляд комісією спеціалізованої ради дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора фармацевтичних наук доцента кафедри токсикологічної і неорганічної хімії ЗДМУ Парченка Володимира Володимировича на тему «Синтез, перетворення, фізико-хімічні та біологічні  властивості в ряді                                  5-фурилзаміщених 1,2,4-тріазол-3-тіонів» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий консультант роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Панасенко Олександр Іванович, завідувач кафедри токсикологічної і неорганічної хімії ЗДМУ.

4. Інформація про попередній розгляд комісією спеціалізованої ради дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук асистента кафедри загальної хімії ДУ «Кримський державний медичний університет імені С. І. Георгієвського» Рак Тетяни Миколаївни на тему «СИНТЕЗ, РЕАКЦIЇ, ФIЗИКО-ХIМIЧНI ТА БІОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ПОХІДНИХ 7-(2-­ОКСОПРОПІЛ)-8-БРОМОКСАНТИНІВ» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Романенко Микола Іванович, професор кафедри біохімії та лабораторної діагностики ЗДМУ.

5.  Прийняття до попереднього розгляду дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук асистента кафедри організації та економіки фармації Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Довжук Вікторії Валентинівни на тему: «Розробка складу, технології та дослідження мазі з німесулідом» за спеціальністю  15.00.01 – технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Волох Дмитро Степанович, професор кафедри організації та економіки фармації Національного медичного університету імені О. О. Богомольця.

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar