ЗДМУ – у   спартакіаді  «Спартака»

ЗДМУ – у спартакіаді «Спартака»

Обласні змагання  фізкультурно – спортивного Товариства «Спартак» серед студентів вищих навчальних закладів області відбулися й на спортивній базі Запорізького державного медичного університету. Тут проходили, зокрема, захоплюючі  поєдинки з настільного тенісу. Команду ЗДМУ представляли шестеро учасників – юнаки і дівчата медичного  й фармацевтичного факультетів.

«Спартакіада ця організована Запорізьким відділенням фізкультурно – спортивного Товариства «Спартак», а спортсмени університету традиційно беруть у ній участь, частина змагань проходить і на базі університету , -  розповів професор кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання  і здоров” я  ЗДМУ Едуард Дорошенко. -  Так триває уже понад  п’ятнадцять років поспіль. У спортивних  поєдинках змагаються представники вишів , а також коледжів, училищ. Цього року на нашій базі, де створено хороші умови для таких заходів, демонструють  свою майстерність волейболісти, баскетболісти й тенісисти. Майстри ракетки представляють вісім команд. Слід зазначити, що наші спортсмени, й у цьому виді спорту, зазвичай посідають призові місця. Опорними для студентів – медиків у таких  спартакіадах  є баскетбол, волейбол, міні – футбол. І завжди успішно молодь отримує  призи у змаганнях з шахматів, шашок.

Саме змагання і його результати  щиро  порадували і учасників, і вболівальників!


 

17.02.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar