"Університет USAID від американського народу"

"Університет USAID від американського народу"

 У Запорізькому державному медичному університеті відбулася презентація проектів USAID у сфері охорони здоров’я в Україні. Їх представила Агенція США з міжнародного розвитку у рамках 25 – річчя партнерства  USAID й України, яке виповнюється цього року.

Радник з інформаційних питань цієї організації Ольга Мирцало коментує : « Агенція США з міжнародного розвитку USAID представляє у Запорізькому медичному університеті  один зі своїх проектів -  «Університет USAID від американського народу». Метою є поінформувати студентський загал про ті програми, які Агенція здійснює в Україні, і які, певним чином, є  дотичними до нинішнього студентства й можуть прислужитися їм у майбутньому. Варто зазначити, що USAID є організацією – донором, яка існує на кошти платників податків США й фінансується з американського федерального бюджету. Уся допомога, яка здійснюється іншим країнам, - складає один відсоток федерального бюджету США.

Ми запланували  презентацію шести програм, які стосуються сфери охорони здоров’я . Зокрема, у двох з них   йтиметься про  напрямки подолання туберкульозу  – «Посилення контролю за туберкульозом в Україні», «Виклик туберкульозу». Іще дві стосуються нових підходів до профілактики та лікування ВІЛ – інфекції : «Реформа ВІЛ – послуг у дії», «Проект USAID RESPOND». «(Без)коштовна медицина» -  проект, що акцентує на  антикорупційних ініціативах, які мають сприяти прозорим закупівлям ліків. Окремим напрямком є проблема торгівлі людьми, яка також пов’язана з охороною здоров’я».

До участі в презентаціях, інтерактивних іграх, практикумах, майстер – класах організатори запросили  студентів – старшокурсників університету. Спершу вони ознайомилися із загальною концепцією представлених програм, відтак працювали у групах, де протягом 90 хвилин концентрувалися на конкретних темах.


 

2.03.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar