Весняна спартакіада між гуртожитками ЗДМУ

Весняна спартакіада між гуртожитками ЗДМУ

Справжнім весняним спортивним святом стала  спартакіада між гуртожитками університету, яка зібрала понад 120 учасників і велику кількість пристрасних вболівальників.

Цю подію коментує викладач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я ЗДМУ, тренер команди з волейболу, заступник голови спортивного клубу «Медик» Михайло Олійник.

«Спартакіада ця ювілейна,п’ятдесята - підкреслив Михайло Олександрович, - вона відбувається щороку навесні і завжди на піднесенні. Гуртожитки виставляють свої кращі сили, підтримують їх. Цього разу змагалися з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, армреслінгу, шашок. Участь в поєдинках брали мешканці  першого, другого, третього, п’ятого  гуртожитків, а також гуртожитку по вулиці Добролюбова. Окрім того, дві команди сформували іноземні студенти – з Індії та Узбекистану.
Пристрасті кипіли на волейбольному майданчику – в результаті перше місце вибороли студенти з помешкання на Добролюбова, друге – команда третього гуртожитку, третє здобули індійські студенти, котрі проживають в першому гуртожитку, а четверте дісталося команді студентів з Узбекистану, які мешкають в гуртожитку №2.

У змаганнях з баскетболу кращою була команда п’ятого гуртожитку, головним чином завдяки  високому класу гри, яку продемонстрували члени збірної команди університету з цього виду спорту : Ігор Губський, Артем Вовк, Денис Смик, Тимур Драганов.

Гру в шашки в гуртожитках теж полюбляють, особливо в  п’ятому й третьому , у такій послідовності й виграли команди шашистів , а третє місце дісталося представникам студентства, яке проживає у місті. Кращими в цьому виді змагань стали Анна Губанова і Максим Репка.»


Михайло Олійник зазначив також, що  переможців з усіх видів змагань знайдуть заслужені відзнаки, їх вручать на великому спортивному святі університету, яке відбудеться у квітні. А зараз, з настанням погожих весняних днів, оживає і спортивне життя в ЗДМУ. Щоб подбати про відмінну фізичну форму, у навчальному закладі є всі умови, було б лишень бажання. Спорт додасть наснаги для хорошого навчання, допоможе розумно розпорядитися часом. А комусь усміхнеться й коханням. Така вона пора,спортивно -  весняна…

17.03.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar