Відбулася Конференція трудового колективу ЗДМУ

Відбулася Конференція трудового колективу ЗДМУ

Сьогодні в ЗДМУ відбулося спільне засідання Конференції трудового колективу та Вченої ради університету. Проходило  воно у чудово відремонтованій ошатній актовій залі. Відкриваючи засідання, ректор ЗДМУ, професор Юрій Колесник привітав колектив з початком нового навчального року, зазначивши, що він буде позначений знаковим ювілеєм – 50 – річчям перетворення вишу в медичний університет, що має спонукати до нових успіхів і наснаги у праці.

Приємним акцентом стало вручення  відзнак і нагород працівникам ЗДМУ. Доцент кафедри терапевтичної, ортопедичної та дитячої стоматології Марина Гавриленко отримала орден Запорізької обласної ради «За заслуги перед Запорізьким краєм», доцент кафедри пропедевтики дитячих хвороб Анатолій Шульга – медаль «За особливий внесок у розвиток міста Запоріжжя». Подяками за багаторічну сумлінну працю відзначено шанованих професорів університету – Віктора Бачуріна, Євгена Книша і Валерія Буряка, які понад 50 років трудяться в ЗДМУ.

Учасники Конференції затвердили зміни у складі Вченої ради та трудового колективу університету.

Про підсумки роботи колективу медичного університету в 2016 – 2017 навчальному році та основні завдання на 2017 – 2018 навчальний рік доповідали - ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник, відповідальний секретар приймальної комісії доцент Віра Одинцова, декан факультету післядипломної освіти доцент Юрій Рябоконь, проректор з науково – педагогічної та навчальної роботи доцент Світлана Моргунцова, проректор з наукової роботи професор Валерій Туманський. У руслі обговорюваного питання було всебічно проаналізовано такі аспекти, як особливості завершення минулого навчального року  та організацію нового, результати  вступної кампанії  - 2017, діяльність та перспективи   факультету післядипломної освіти, стан підготовки наукових кадрів у виші. Йшлося також про академічну доброчесність . Заступник ректора з кадрових питань та режиму Наталія Бавицька зосередила увагу присутніх на особливостях у змінах антикорупційного законодавства та інших офіційних документах.

Учасники Конференції  одноголосно визнали , що робота трудового колективу ЗДМУ в 2016-2017 навчальному році у всіх напрямках заслуговує позитивної оцінки.

Було також затверджено план роботи Конференції трудового колективу, Вченої ради медичного університету, ректорату, деканатів та комплексу заходів щодо організації навчального процесу на 2017-2018 навчальний рік.

1.09.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar