Студентам -  про корупційні виклики

Студентам - про корупційні виклики

Зі студентами ЗДМУ зустрівся прокурор Запорізької  місцевої прокуратури №2 Павло Масалов. Це була просвітницька бесіда у площині роз’яснень положень чинного законодавства щодо запобігання корупції, з метою застереження  студентів  від корупційних проявів.

Зустріч відбувалася у формі діалогу. Посадовець акцентував на таких вразливих моментах для нашого суспільства, як використання службового становища в особистих інтересах, що таке неправомірна вигода, інші корупційні прояви, зокрема, які можуть зустрічатися на шляху професійної діяльності медиків та фармацевтів.  Студенти проявили  обізнаність у темі, ставили цікаві запитання. Наприклад, як ставитися до подарунків, які пропонуються в якості винагороди за послугу, яка різниця між гостинцем і подарунком. Розбирали ситуаційні випадки у стосунках «лікар – пацієнт», а також тих, де навіч конфлікт інтересів.

Головним висновком, що його винесла молодь з цієї зустрічі – від хабарів та інших спокусливих моментів слід триматися подалі, ґрунтовно ознайомитися із законодавством, бо навіть невинний хибний крок може вартувати поламаної долі та кар’єри.

 

11.12.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar