Вчена рада університету

Вчена рада університету

Сьогодні відбулося перше розширене засідання Вченої ради Запорізького державного  медичного університету у 2018 році.
 
Проректор з науково-педагогічної роботи професор В.А. Візір проаналізувавши результати ліцензійних іспитів «Крок» за попередні роки, детально зупинився на цьогорічних особливостях та змінах у проведенні іспиту. Доповнили інформацію про підготовку до складання іспитів «Крок»  проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи доцент С.А.Моргунцова та в.о. завідувача кафедри іноземних мов доцент О.В.Гордієнко.
 
Про стан підготовки резерву викладачів на кафедрах ЗДМУ доповіла помічник проректора з наукової роботи професор О.М.Разнатовська.
 
Особливу увагу Вчена рада приділила питанню боротьби з корупцією.  Уповноважена особа університету з запобігання та протидії корупції кандидат юридичних наук, асистент кафедри управління і економіки фармації, медичного та фармацевтичного правознавства  М.А.Аніщенко детально зупинився на антикорупційних програмах, прийнятих у ЗДМУ, заходах, що вживаються запобіганню та недопущенню корупційних дій в університеті. Михайло Анатолійович вкотре нагадав членам Вченої ради про санкції, які передбачені законодавством до порушників за вчинення корупційних дій.
 
Ректор ЗДМУ професор Ю.М.Колесник вкотре закликав завідувачів кафедр, представників структурних підрозділів, студентське самоврядування ще раз розглянути у колективах це питання, наголошуючи на неприпустимості будь-яких проявів корупції та персональній відповідальності кожного: 
- Співробітники нашого університету, як ніякого іншого, мають повну соціальну захищеність. У нас не лише зарплата своєчасно і в повному обсязі виплачується, не лише стовідсоткові надбавки за звання і ступені  - за минулий рік кожен співробітник отримав по вісім окладів премії. Вдумайтеся – по вісім окладів! Тим, хто спокуситься якоюсь примарною вигодою, є що втрачати. 
 
Вчена рада затвердила теми дисертаційних робіт, проголосувала за кандидатури студентів, які претендують на іменні стипендії – президентську, урядову та місцевих органів влади. Було розглянуто також ряд поточних питань.
 
31.01.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar