Порада студентам від прокурора: подалі від корупційних схем!

Порада студентам від прокурора: подалі від корупційних схем!

Зі студентами третього курсу ЗДМУ, котрі опановують стоматологію, зустрівся прокурор з нагляду за фіскальними органами прокуратури Запорізької області Олександр Бреславський.  Розмова тривала  у площині правових питань та антикорупційної політики в державі.

 

Олександр Володимирович розповів молоді про   правові  основи, принципи організації і діяльності прокуратури, зазначивши, що функції  її передбачені Законом України «Про прокуратуру» та Конституцією України.

 

Нинішнім студентам, які невдовзі стануть лікарями, важливо знати закони, дотримуватися їх і на цих засадах здійснювати свою професійну діяльність. Тому посадовець повів з ними розмову про можливі нестандартні ситуації, які можуть виникнути у випадках, коли незнання законів, чи провокативні дії сторонніх осіб можуть стати приводом неприємностей аж до кримінальної відповідальності. Наприклад, чималою спокусою для тих медиків, які в майбутньому можуть очолити лікувальні заклади, особливо приватні, може стати створення фіктивних структур – лазівок для «відмивання» бюджетних коштів.

 

«Моя вам порада – подалі від корупційних схем» - застеріг  студентів представник прокуратури.  Він також зупинився на тлумаченні ряду законодавчих документів , які потрібно  знати медикам. Зокрема, йшлося про такі аспекти, як відповідальність за здійснення незаконної лікувальної діяльності, неналежне виконання професійних обов’язків, ненадання допомоги хворому, порушення порядку трансплантації органів, незаконне розголошення лікарської таємниці, порушення прав пацієнтів, і, звичайно ж – за отримання хабарів.

 

Студенти уважно слухали  прокурора, розмова їх зацікавила,  надійшло чимало запитань.

 

8.02.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar