«Битва титанів» - яскраве шоу спорту і краси

«Битва титанів» - яскраве шоу спорту і краси

Енергетика молодості, весни, змагальності,  драйву і дружби панувала на університетському спортивному святі «Битва титанів». У спортивній залі ЗДМУ місця займали заздалегідь. Уболівальники, пам’ятаючи яскраве феєричне шоу, започатковане кафедрою фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я минулої весни, налаштувалися на  незвичайне видовище. І  їхні сподівання справдилися.

Відкрив свято, привітавши  його учасників і присутніх, ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник. Він зазначив, що спорт в університеті – на почесному місці, і це природно, адже майбутньому лікарю потрібне міцне здоров’я, а спортивний гарт, помножений на красу, молодість, витривалість,  є важливими  складовими студентського життя. Усе це робить яскравими роки навчання, допомагає  досягати головної мети – успішно опановувати обрану професію.  Юрій Михайлович  вручив грамоти  переможцям  різноманітних університетських турнірів, конкурсів, спартакіад,  обласних та міських змагань, де студенти медичного університету  постійно  завойовують перемоги.

У вітанні від кафедри  фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання  і здоров’я професор кафедри Едуард Дорошенко  побажав колективу доброго весняного настрою, задоволення  від яскравого видовища, яке з любов’ю  готували організатори.

Бурхливими  оплесками  зала зустріла команди, які налаштувалися на серйозну боротьбу. У команді викладачів виступали: кандидат медичних наук, старший викладач кафедри анатомії людини, оперативної хірургії та топографічної анатомії Олена Зінич та асистент кафедри Павло Богданов, кандидат біологічних наук, асистент кафедри мікробіології, вірусології та імунології Олександр Войтович, асистент цієї ж кафедри  Юлія Букіна, викладачі кафедри  фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я Михайло Олійник та Антоніна Гуреєва, асистент кафедри медбіології, паразитології та генетики Ксенія Гавриленко, очний аспірант кафедри токсикологічної та неорганічної хімії Дмитро Данильченко. Студентів представляли: Тимур Дроганов, Андрій Криворот, Ольга Божок, Петро Андреєв, Катерина Дібровська, Ігор Губський, Айдан Зейналов. Слід віддати належне сміливцям, які наважилися випробувати свої сили у нелегкому змаганні.

Уже з перших конкурсів  пристрасті розпалювалися не на жарт. Конкурс капітанів, весела естафета з обручами,  забіг парами з жердиною, інші забави додавали драйву учасникам. Почергово набирали  бали  то викладачі, то студенти. З огляду на перемогу у торішньому конкурсі, викладачам  хотілося втримати заповітний кубок, студенти ж - навпаки, прагнули його отримати.
Кожен конкурс змагання чергувався з номером танцювальної чи спортивної аеробіки, гімнастичними етюдами. Учасники представили феєричний костюмований показ грації, чарівної пластики, вишуканої фантазії. Їхні таланти щедро винагороджувалися ще й солодкими призами у вигляді смачних тортів.

Прикрасили свято виступами: команда першого медичного факультету «Девосяти», команди першого фармацевтичного факультету  «Черга  до провізора» та «Флейм»,  команда другого медичного факультету «Хард біт», команда  першого стоматологічного факультету «Денто Герл», обидві збірні ЗДМУ з танцювальної аеробіки, збірна танцювальна  команда  студентів з Еквадору. Чарівні дівчата з солісткою Веронікою Кандибей полонили  залу східними танцями. Усі ці яскраві виступи наповнили свято дивною атмосферою краси і молодості. Просто неймовірними оплесками нагородили глядачі гурт бойового танцю за виконання хореографічної сценки під запальну «Розпрягайте, хлопці, коні».
Між тим, спортивна змагальність тривала, пристрасті кипіли. Збадьорило вболівальників виконання командами  танцювального конкурсу з елементами хореографії  різних народів. Викладачі сповна показали, на що здатні! А студенти сильніше перетягували канат. Одне слово, емоції просто зашкалювали.

Зрештою,  настала пора  підбивати підсумки. Боротьба була чесною, у цьому ніхто не сумнівався.  З першим місцем присутні вітали команду викладачів, друге з невеликим відривом дісталося студентській. За великим рахунком, перемогла дружба і його величність – Спорт! Призи й подарунки переможцям вручили ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник і проректор з науково-педагогічної та навчальної    роботи, доцент Світлана Моргунцова.

 

 

 

26.04.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar