В ЗДМУ – Олімпійський тиждень

В ЗДМУ – Олімпійський тиждень

Майбутні медики дружать зі спортом, вважають його невід'ємною складовою свого життя. Наразі студентство ЗДМУ об'єднав Олімпійський тиждень. У ньому активну участь беруть першокурсники, котрі пізнають  спортивні традиції університету, цікавляться досягненнями  та з інтересом знайомляться з особистостями, відомими спортсменами нашого краю.

Низку заходів, які проводяться на відзначення Олімпійського тижня в Запорізькому державному медичному університеті, організовує кафедра  фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання  і здоров” я . Один з таких відбувся сьогодні у актовій залі ЗДМУ, де зібралися  студенти – першокурсники фармацевтичного факультету. До молоді з нагоди Олімпійського тижня завітали викладачі кафедри  фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання  і здоров” я на чолі із завідувачем, доктором медичних наук, професором Євгеном Михалюком, представники облдержадміністрації та інших структур  які  курують розвиток спорту в регіоні, відомі спортсмени.

До присутніх з вітальним словом звернулася проректор   з науково – педагогічної та навчальної роботи ЗДМУ,  доцент Світлана Моргунцова, яка підкреслила, що доброю традицією в нашому університеті стало відзначення Олімпійського руху, бо він є уособленням  перемоги, змагання, лідерства, а це притаманно не лише спортсмену, а  кожному, хто хоче досягти своєї мети.   Побажала молоді дружити зі спортом, адже майбутньому медику важливо стати всебічно розвиненою особистістю.

Доповідь з аналізом  діяльності  спортивного клубу ЗДМУ  та перспективи його подальшого розвитку виголосив  професор кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання  і здоров” я  ЗДМУ Едуард Дорошенко. Ряд викладачів університету отримали грамоти й подяки за плідну роботу зі студентами, особистий внесок  у розвиток спорту, утвердження принципів здорового способу життя.

Захід прикрасила зустріч  студентів фармацевтичного факультету з чемпіоном – рекордсменом Європи і світу з веслування академічного, Заслуженим майстром спорту України, нагородженим орденом Данила Галицького, Олександром Надтокою.

Олександр  – наш земляк, родом із села Степне Запорізького району, закінчив факультет фізичного виховання ЗНУ за спеціальністю «олімпійський професійний спорт». Почав  займатися веслуванням академічним в СДЮШОР «Україна», його тренер - доктор педагогічних наук, професор, заслужений тренер України з веслування академічного, майстер спорту Андрій Сватьєв. У збірній команді України Олександр з 2014 року. За цей час він став чемпіоном  Європи з рекордом Європи, чемпіоном світу з рекордом світу, був фіналістом Олімпійських ігор 2016 року в Ріо –де – Жанейро ( Бразилія). Спортсмен нещодавно повернувся з Щотландії, де виступав в команді  човна – четвірки у складі збірної України, веслувальники посіли третє місце на чемпіонаті Європи цього року.

Спілкування  вийшло щирим, студенти тепло вітали відомого спортсмена, ставили йому запитання, цікавилися, чи є спортсменами його батьки, як він визначився саме з академічною греблею, який вплив на його успіхи має тренер, чи послуговується допомогою спортивного лікаря та багато іншого.  Олександр розповів про свій шлях до рекордів, підкресливши, що у всякій справі потрібно мати мету, волю до перемоги.

На згадку про зустріч Олександр Надтока отримав подарунок - ювілейне видання "ЗДМУ : випереджаючи час".

10.10.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar