Турнір пам’яті  Олександра Тимофеєва

Турнір пам’яті Олександра Тимофеєва

У дружній атмосфері  товариської змагальності на кафедрі фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізвиховання і здоров’я ЗДМУ відбувся традиційний, вже 38-й, шаховий турнір пам’яті першого завідувача кафедри фізичного виховання Запорізького медичного інституту Олександра Денисовича Тимофеєва. У змаганнях взяв участь 21 учасник. Вперше нагородження відбувалося за трьома номінаціями: студенти – юнаки, студентки - дівчата та викладачі, лікарі міста та інтерни.

Перше місце в першій номінації посів студент 4 курсу 16 групи Гор Ватінян,  друге – Ігор Тертишний  (4 курс ,27 група), трете – Олександр Попов  (3 курс, 17 група). У  другій номінації перше місце виборола Карина  Горбань  (2 курс, 18 група), друге  - Олена Філіппова (4 курс, 16 група). Перше місце в третій номінації здобув лікар-невропатолог клінічної  лікарні №6 Сергій Дацюк, друге – викладач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізвиховання і здоров’я університету Сергій  Польский, третє – лікар-інтерн міської клінічної  дитячої лікарні №5 Віталій Плохушко.

Переможців і призерів змагань медалями  і грамотами нагороджували завідувач кафедри, професор Євген Михалюк та старший викладач  Валентина Глухих.