Відбулося засідання Вченої ради університету

Відбулося засідання Вченої ради університету

Сьогодні відбулося розширене засідання Вченої ради Запорізького державного медичного університету.
На початку засідання ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник вручив нагороди переможцям студентської наукової конференції за кращі наукові доповіді. 
Підсумки успішності студентів у осінньому семестрі проаналізували декани медичних факультетів Володимир Компанієць, доцент Юрій Полковников та Максим Шишкін, декан першого фармацевтичного факультету Олександр Кремзер та декан другого міжнародного факультету Іван Мельник. Доцент Олена Гордієнко розповіла про роботу кафедри іноземних мов з підготовки студентів до складання англомовного блоку у ЄДКІ. 
Світлана Моргунцова, проректор з наукової-педагогічної і навчальної роботи, у своїй доповіді узагальнила результати успішності по університету, визначила пріоритети у роботі на весняний семестр, а також доповіла про організацію самостійної роботи студентів на кафедрах. 
Про комплекс антикорупційних заходів в ЗДМУ на 2019 рік Вченій раді доповів Михайло Аніщенко, уповноважена особа з питань запобігання корупції у ЗДМУ. 
Інформація про стан підготовки резерву викладачів на кафедрах ЗДМУ представив проректор з наукової роботи професор Валерій Туманський. 
Вчена рада підтримала кандидатури студентів і молодих науковців на призначення іменних стипендій, проголосувала за присвоєння вчених звань, затвердила теми дисертаційних робіт та кафедральних НДР, розглянула ряд поточних питань. 
 
26.02.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar