«Битва титанів»: молодість, спорт, краса

«Битва титанів»: молодість, спорт, краса

Третю весну поспіль кафедра фізичної  реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я  разом зі Студентською радою ЗДМУ дарує університетському загалу  яскраве феєричне шоу – «Битву титанів». Учора вболівальники стали свідками пристрасних поєдинків двох креативних команд – студентів та викладачів у спортивній залі університету.

Ректор ЗДМУ, професор  Юрій Колесник, професор кафедри–організатора Едуард Дорошенко та заступник начальника управління фізичної культури і спорту ЗОДА Владислав Ковпак привітали студентів, котрі дружать зі спортом, вручили грамоти переможцям  різноманітних університетських турнірів, конкурсів, спартакіад, обласних та міських змагань, де студенти медичного університету  постійно завойовують призові місця. Про те, що спорт в університеті відіграє почесну роль, свідчить потужна колекція  нагород різних рівнів, кількість  яких  щороку примножується. Прикметно, що велика заслуга в цьому наставників молоді, спортивних тренерів. Тому з кожним переможцем за відзнакою виходив  також тренер, і оплески у залі при цьому не вщухали. Ректор університету подякував усім, хто надихає спортивну юнь, тренує її, відзначивши при цьому велику роль кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я.

Між тим, зала жадала побачити учасників спортивного свята. І ось під оплески вони виходять. У команді студентів: Маргарита Петрушенко, Олександра  Лихасенко, Анастасія Яценко, Валерія Турчиненко, Анастасія Башкіна, Валерія Відлацька, Анвар Мідхатов, Олександра Куликова, Дмитро Тимофієв, Денис Смик. Команда викладачів майже не відрізняється за віком, тут також десять представників різних факультетів: Павло Богданов, Тетяна Матвєйшина, Максим Рашевський, Оксана Гуліна, Олена Зінич, Олена Чонка, Марина Щербак, Сергій Борсук, Юлія Скрипник, Анастасія Хмелевська.

Змагання обох команд були напруженими,  динамічними, і кожне із завдань виконувалося просто в неймовірному темпі. При цьому і студенти, і викладачі йшли в однаковому ритмі, з розривом в один бал, відчувалася  нестримна, властива молодості, жага  до перемоги.  Уже з перших конкурсів пристрасті розпалювалися не на жарт. А умови завдань були нелегкими – вести м’яч, змінюючи його на скакалку, біг з трьома м’ячами,  біг парами з фітнес – м’ячем. А ще за  лічені секунди треба було зібрати  кульки ракетками для бадмінтону, при цьому, передаючи естафету товаришу на льоту. Кумедним  виявилось завдання «Одягни лікаря» - із розвішених на мотузці  предметів одягу слід було  від шапочки до бахіл одягти студента, готового  до лікарської практики. У всіх завданнях головним виступало уміння працювати в команді, мати миттєву реакцію, кмітливість. У обох команд це виходило блискуче.

Почергово набирали бали то викладачі, то студенти. З огляду на перемоги двох попередніх років, викладачам хотілося втримати заповітний кубок, студенти ж - навпаки, прагнули його отримати. Зрештою, коли поєдинок завершувався   нічиєю, визначити  кращих  мало останнє, додаткове завдання. І під шквальні оплески вболівальників переможцем  стала команда студентів. Боротьба була чесною, у цьому ніхто не сумнівався. «Битва» завершилася  нагородженням переможців, солодкими призами,  тріумфальним феєрверком на честь всіх учасників, адже загалом перемогла дружба, краса, воля до перемоги.

Спортивне свято прикрасили  чудові виступи університетських талантів. Між  естафетними змаганнями  присутнім дарували мистецтво: юніорська збірна команда гімнасток VIVEND  - вихованки заслуженого тренера України Валентини Глухих, команда III медичного факультету BEAUTY BAND,  II медичного – RED  BLACK WHITE, юні зірочки  з Народного ансамблю сучасної хореографії «Фенікс», інші колективи.

 

 

11.04.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar