Спортивний майданчик ЗДМУ  - на рівні  стандартів  FIFA

Спортивний майданчик ЗДМУ - на рівні стандартів FIFA

Про те, що спорт в університеті відіграє почесну роль і сприяє навчальному процесу, свідчить потужна колекція  нагород різних рівнів, кількість  яких  щороку примножується.

Керівництво вишу, ректорат усіляко підтримують  устремління майбутніх медиків зміцнювати своє здоров’я, досягати високих результатів у змаганнях. Звісно, щоб якісно тренуватися, перемагати у  різноманітних університетських турнірах, конкурсах, спартакіадах, обласних та міських випробуваннях, де студенти медичного університету  постійно завойовують призові місця, потрібна відповідна матеріальна база. І вона у нас постійно оновлюється відповідно до сучасних стандартів.

Свідченням тому є нещодавно капітально відремонтований спортивний майданчик на території Студентського містечка. Це ще один прояв поліпшення умов навчального процесу   на кафедрі фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я. Усі пам’ятаємо, що ця спортивна зона  потребувала оновлення. І ось  з березня по травень проведено капітальний ремонт елементів благоустрою спортивного майданчику зі штучним покриттям. Для робіт залучили   підрядну  організацію. Кошторисна вартість реалізації проекту склала 700 тисяч гривень. Робітники старалися, підрядна організація у визначені терміни справилася з поставленим завданням , виконавши такі роботи : замінили  штучне покриття;  оновили  металеві конструкції старих спортивних снарядів;  здійснили організацію рел’єфу та розмічувальні роботи поля для міні-футболу.  Слід зазначити, що   нове покриття «штучна трава» Limonta Tango Turf F 40 -  відповідає стандартам FIFA certified.

Тож, подяка всім, хто причетний до хорошої корисної справи! А спортсменам – насолоди від краси і комфорту й нових перемог!

 

31.05.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar