ЗДМУ відзначив Олімпійський тиждень

ЗДМУ відзначив Олімпійський тиждень

Спортивний клуб і Студентська рада ЗДМУ традиційно золотої осені організували цікаві заходи з нагоди Олімпійського тижня. Власне, його величність Спорт увесь рік царює в університеті. Але тиждень прикметний підкресленою увагою до спортивних заходів, і влаштовують його радше для тієї молоді, яка нещодавно поповнила студентські лави, щоб вона активно починала з ним дружити.

Цьогоріч головною спортивною «обновою» університету став спортивний майданчик для занять ігровими видами на відкритому повітрі. Його оновлення стало ще одним проявом поліпшення умов навчального процесу   на кафедрі фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я.  Ця спортивна зона  потребувала змін, тому молодь з нетерпінням очікувала, коли завершиться капітальний ремонт. Керівництво університету не шкодує грошей на спортивні проекти, от і кошторисна вартість реалізації цього склала 700 тисяч гривень.   Слід зазначити, що   нове покриття - «штучна трава» Limonta Tango Turf F 40, - відповідає стандартам FIFA certified.

Тож офіційне відкриття майданчика відбулося саме Олімпійського тижня  стартовою зустріччю з міні-футболу між збірними командами студентів і викладачів, яка під оплески  завершилася перемогою молоді – 8:5.

Широку студентську аудиторію зібрала  презентація  спільної роботи спортивного клубу і кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я. Професор Едуард Дорошенко розповів, як розвивається студентський спорт в ЗДМУ. Кращих працівників нагородили грамотами, подяками і дипломами Комітету фізичного виховання і спорту МОН України в Запорізькій області, Запорізького обласного відділення Національного Олімпійського Комітету України, управління молоді, фізичної культури і спорту Запорізької ОДА і Департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради.

Цей захід  прикрасила зустріч майбутніх медиків з видатною запорізькою спортсменкою, дворазовою чемпіонкою світу, бронзовою призеркою Олімпійських Ігор зі стрибків у воду  Оленою Жупіною. Гостя виявилася цікавою співбесідницею,  розповіла про свій життєвий шлях, виступи на національних та міжнародних змаганнях,  відповідала на запитання і залюбки фотографувалася зі студентами й викладачами.

За Олімпійським тижнем крокує спортивний рік. І профільна спортивна кафедра, й керівництво вишу неухильно дбають, щоб молодь зріднилася зі спортом не лише на час навчання, а на все життя, бо ж лікар має бути зразком доброго  здоров’я й витривалості, пропагувати власним прикладом здоровий спосіб життя.

 

8.10.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar