У ЗДМУ найкраще грають в шашки!

Привітаймо  дві  команди -  юнаків і дівчат, які у складі збірної  ЗДМУ показали високий клас гри в шашки і здобули перші місця на обласній спартакіаді з цього виду спорту серед вищих навчальних закладів. Змагання відбулися на базі організатора   – фізкультурно-спортивного Товариства «Спартак». У збірній серед юнаків честь університету відстоювали: Олександр Грицик, Владислав Григорчак, Максим Абдулаєв. Дівчата  змагалися у такому складі: Юля Снігур, Айша Калашова, Ольга Барановська. Тренує збірну команду  старший викладач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я ЗДМУ Валентина Глухих.

«Ми отримали грамоти, і радіємо цій перемозі, -  сказала Валентина Іванівна. – Торік першість дісталася лише  юнакам, а до цих змагань ми підготувалися ретельніше, цілком обновили склад команд, завзято тренувалися. Хочу зазначити, що у нас дуже багато молоді грає в шашки і любить їх, тому ми оголошуємо набір у збірну команду університету. Гра в шашки не така проста, як може здатися з першого погляду, тут свої особливості і складності, і хто їх пізнав, відзначається високим самовладанням, логікою, здатністю передбачати розвиток подій – риси, так необхідні майбутньому лікарю. У мене займаються майстри і кандидати в майстри  з цього виду спорту, так що є можливість поповнювати їх лави. Приходьте, і будемо перемагати!».

 

1.11.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar