ЗДМУ і БДМУ – вперше обмін студентами

ЗДМУ і БДМУ – вперше обмін студентами

Академічна мобільність – це не тільки про поїздки в університети Європи. Вперше завдяки «Програмі університетських обмінів SAM Україна» дванадцятеро студентів другого курсу Запорізького державного медичного університету будуть місяць навчатися у Буковинському державному медичному університеті, водночас, дванадцятеро буковинських студентів протягом цього ж часу навчатимуться у нас.

Унікальний грант на обмін студентами двома українськими закладами вищої освіти надає House of Europe (“Дім Європи”) - програма, що координує різні проєкти та гранти в Україні і фінансується Європейським Союзом.

Експерти, оцінюючи заявки від закладів освіти, обрали ЗДМУ та БДМУ як університети, що вже мають досвід роботи у програмах Erasmus+.

- Ми прагнемо об’єднати регіони України, тому заохочуємо обмін між навчальними закладами на відстані понад 200 км один від одного. Ми повністю фінансуємо обмін: компенсуємо адміністративні витрати вашого навчального закладу, надамо студентську стипендію, оплатимо проживання в гуртожитку і проїзд студентів. Ця програма для поступу студентів, - зазначають у House of Europe.

1.06.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar