УВАГА! Студентська мобільність!

Студенти другого курсу ЗДМУ (напрям – медицина)!

Ми раді повідомити вам, що цього року Запорізький державний медичний університет став переможцем конкурсу студентської мобільності SAM (Students Academic Mobility) за сприяння фонду House of Europe та British Council in Ukraine.

Що це означає?

Це означає, що у кожного з вас є унікальна нагода поїхати на деякий час навчатися в іншому медичному університеті, здобути цікавий досвід та нових друзів. У 2020-2021 навчальному році наших студентів запрошує до себе Буковинський державний медичний університет https://www.bsmu.edu.ua/

Ви зможете відвідати  розташований на мальовничих берегах ріки Прут обласний центр з цікавою історією, архітектурою, природою, а також ознайомити студентів Буковинського державного медичного університету з нашими традиціями та культурою.

Фінансування програми SAM передбачає:

Витрати на дорогу в обидва кінці;

Витрати на проживання;

Фіксовану суму на харчування – 150 грн на кожен день мобільності.

Хто може брати участь?

Участь у програмі 2020-2021 навчального року можуть брати студенти другого курсу Запорізького державного медичного університету (спеціальність "Медицина"), яким виповниться 18 років на 01.01.2021 р.

Увага! Кількість місць обмежена!

Коли відбудеться мобільність?

Мобільність студентів запланована на березень-квітень 2021 року. Тривалість мобільності – 4 тижні, впродовж яких ви навчатиметесь у Буковинському державному медичному університеті. Після повернення вам не потрібно буде нічого відпрацьовувати додатково, навчання у БДМУ зараховується згідно з вашим відрядженням.

Як взяти участь?

Для участі у програмі необхідно зареєструватись за посиланням

(http://bit.ly/zsmu-sam) до 10.09.2020 р.

Розгляд заяв відбуватиметься 20.09.2020 р.

За додатковою інформацією звертайтеся до Альони Павленко, alona.zsmu@gmail.com, +380637674083 (Viber WhatsApp).

 

1.09.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar