Повернулись з новими враженнями

Повернулись з новими враженнями

Чудовий проєкт, який підтримував фонд «Дім Європи» завершився. Впродовж чотирьох тижнів дванадцятеро третьокурсників І та ІІ медичних факультетів Анна Грабчук,  Софія Задорожня, Юрій Карнафель, Ольга Кільова, Юлія Клименко, Захар Лещенко, Анастасія Лобода, Єлизавета Мірошніченко, Анастасія Подопригора, Антон Тищенко, Анастасія Чуприна, Катерина Шевченко перебували за програмою студентської академічної мобільності «САМ Україна» у Буковинському державному медичному університеті.
 
В той же час у ЗДМУ навчалися десятеро студентів із Чернівців. Обидві групи студентів навчалися в університетах обміну за затвердженими навчальними планами. 
 
Після повернення до Запоріжжя ректор Запорізького державного медичного університету професор Юрій Колесник запросив студентів на зустріч - поділитися враженнями від навчання в іншому закладі вищої медичної освіти, розповісти, що корисного можна запозичити і впровадити в навчальний процес у нашому виші. 
Третьокурсниці Анастасія Подопригора (6 гр, І медичний факультет), Юлія Клименко (3 мк, І медичний факультет), Ольга Кільова (13 гр, ІІ медичний факультет) та Софія Задорожня (17 гр ІІ медичний факультет) з задоволенням розповіли про побачене у БДМУ. Для усіх це був позитивний досвід занурення у незвичне освітнє середовище, адаптації до інших умов, знайомство з новими колективами. Дівчата вважають такі програми дуже корисними і висловили бажання поїхати в інші університети за обміном. 
 
3.11.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar