Атестація аспірантів і докторантів ЗДМФУ

Атестація аспірантів і докторантів ЗДМФУ

У ЗДМФУ упродовж трьох днів відбувається атестація аспірантів та докторантів стосовно  виконання ними планів наукових досліджень і готовності до захисту дисертацій.

За словами голови атестаційної комісії, проректора з наукової роботи ЗДМФУ, який курує підготовку дисертантів, доктора медичних наук, професора Валерія Туманського, атестація проходить згідно з наказом ректора університету, в офлайн-форматі,  у присутності дисертантів і наукових керівників.

Метою спілкування з дисертантами є аналіз досягнень кожного науковця  у процесі виконання роботи,  стан виконання наукових досліджень на даному етапі. Претенденти заздалегідь отримали спеціальну форму,  де треба вказати, зокрема, дані про публікації наукових статей, участь в наукових конференціях тощо. Піл час атестації визначається  обсяг матеріалу, який  належить опрацювати кожному до завершення аспірантури чи докторантури.

Атестаційна комісія аналізує конкретні досягнення аспірантів, всі знайомляться  з останніми новинами стосовно термінів захисту, визначеними цього року для здобувачів наукових ступенів. Дисертантам пропонується або прискорити виконання робіт, щоб вкластися в терміни, або розглядаються питання стосовно повторного вступу в аспірантуру виключно для захисту дисертацій.

8.11.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar