Олімпійський тиждень: змагання і зустрічі

Студентів-медиків , які вважають спорт невід'ємною складовою свого буття, об'єднав Олімпійський тиждень. У ньому активну участь взяли першокурсники, котрі знайомляться зі спортивними традиціями університету.
 
У змаганнях на Кубок з футболу серед студентів вищих навчальних закладів області завзято грали вісімнадцять юнаків ЗДМУ. 
 
Велику аудиторію – понад 150 юнаків і дівчат, котрі навчаються на першому курсі медичного факультету, зібрав Олімпійський урок з видатними спортсменами, а також фотосесія на пам'ять про зустріч. У гості до  молоді завітав Заслужений майстер спорту України, нагороджений орденом  Данила Галицького, Олександр Надтока. Чемпіон світу, Європи 2014 року з академічного веслування, володар багатьох інших високих титулів і  нагород , розповів студентам про свій шлях до рекордів.
 
Викладач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров'я Тетяна Світлична повела з  молодою аудиторією мову про те, як важливо , коли прямуєш до високої мети, з юних років не марнувати здоров»я, дотримуватися розумного способу життя.  Тетяна Семенівна згадала і сторінки власної спортивної біографії, адже вона брала участь у змаганнях з кульової стрільби на Олімпійських іграх 1988 року.
 
Цікаво пройшов  Олімпійський урок  за участі 178 першокурсників фармацевтичного факультету. Вони зустрілися,зокрема, із  уславленою гімнасткою, Заслуженим майстром спорту СРСР, чемпіонкою Олімпійських ігор 1988 року(Сеул), чемпіонкою світу( в команді) у Штутгарті, багаторазовою бронзовою призеркою чемпіонатів сві ту Ольгою Стражевою та викладачем ЗДМУ Тетяною Світличною.
 
19.09.2016

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar