Студенти ЗДМУ зіграли за збірну Марокко

Завершився Міжнародний турнір з футболу серед студентських команд «Кубок Дружби 2016», який проходив у Києві з 30 вересня по 4 жовтня.  У змаганнях взяли участь 16 команд: Україна, АР Крим, Камерун, Нігерія, Конго, Алжир, Марокко, Єгипет, Індія, Узбекистан, Таджикистан, Туркменістан, Азербайджан та інші. 
 
Студенти Запорізького державного медичного університету під керівництвом доктора наук з фізичного виховання та спорту, професора Дорошенко  Е. Ю. представляли команду Марокко. 
 
Матчі для команди видалися дуже результативними.
Марокко 5:0 Єгипет
Марокко 7:0 Азербайджан
Марокко 1:1(в серії пенальті 5:4) АР Крим
 
Збірна Марокко без зайвих зусиль здолала всі перешкоди та вийшла у фінал, який відбувся на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. У фіналі хлопці зустрілися з українською командою. Гра виявилася не з легких, збірна Марокко програла з рахунком 1:2. 
 
Треба віддати належне усім гравцям команди Марокко - хлопці грали наполегливо та старанно, заявили про себе як про професійну команду з належним рівнем підготовки, а деяких гравців відзначили званнями:  
Кращий бомбардир турніру – Хишам Ель Адмі, 
Кращий воротар турніру – Маруан Ель Амрані.
 
Метою турніру було залучити велику кількість учасників, пропагувати футбол як засіб фізичного виховання, підвищити рівень майстерності гравців та зміцнити дружні зв’язки між ровесниками з різних країн. Збірна Марокко повністю досягла мети і просто отримала задоволення від професійної гри.
 
7.10.2016

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar