Наука

Проблемні питання сучасної педіатрії в безперервній освіті лікаря. Доказова педіатрія в сучасній охороні здоров’я

23 жовтня 2010 р. на базі ЗДМУ відбудеться регіональний науково-практичний семінар «Проблемні питання сучасної педіатрії в безперервній освіті лікаря. Доказова педіатрія в сучасній охороні здоров’я», присвячений лікувальним та профілактичним аспектам дитячої гастроентерології та внутріціології.

Протягом семінару будуть прочитані лекції, майстер - класи та доповіді
Провідних фахівців в галузі педіатрії – проф.. Волосовця О.П. (МОЗ України), проф.. Шадріна О.Г. (ДУ «Інститут ПАГ НАМН України), проф.. Крамарєва С.О. (НМУ), проф.. Крівопустова С.П. (НМУ), проф. Абатурова О.Є. (ДнДМА), проф. Нагорної Н.В. (ДонНМУ), проф.. Бекетової Г,В.(НМАПО)).
До участі в роботі регіонального науково-практичного семінару запрошуються дитячі лікарі, лікарі загальної практики м. Запоріжжя та Запорізької області, організатори охорони здоров’я, викладачі педіатричних та профільних кафедр Запорізького державного медичного університету, вищих медичних навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації м. Запоріжжя та Запорізької області.
У відповідності з Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 07.07.2009, № 484, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 27.07.2009,  № 693/16709, учасники семінару отримують відповідний сертифікат МОЗ України, який надає відповідну кількість балів для атестації на присвоєння (підтвердження) лікарської кваліфікаційної категорії.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar